Gizlilik Politikamız

Kişisel verilerin korunması konusu Balex Kimya için büyük önem arz etmektedir. Bizimle herhangi bir şekilde temas ederek herhangi bir kişisel verisini paylaşmış olan herkesin bilgilerini titizlikle muhafaza etmekteyiz.

Bu bilgilerin güvenliğini sağlamak için şirket bünyemizde gerekli bütün idari ve teknik tedbirleri aldık.

İşte bu nedenle Balex kimya markası ile kişisel verilerinizin güvende olacağı duygusuyla işlemlerinizi yapabilirsiniz. Gerek T.C. Anayasası gerekse ilgili Kanunlar ile güvence altına alınan verilerinizle ilgili haklarınıza riayet edeceğiz. Sahip olduğumuz bu bilinç ve güvenle, kişisel veri güvenliği konusundaki evrensel "şeffaflık" ve "hesap verilebilirlik" ilkelerine sadık kalarak hazırladığımız kurumsal Gizlilik Politikamızı burada sizlerle paylaşmak istedik.

Sizlerden gelecek iyileştirme önerilerine, başvurulara ve olası şikayetlere karşı bütün duyarlılığı göstereceğimizden emin olabilirsiniz. Kişisel verilerinizle ilgili bütün tereddütlerinizde bizlere başvurabilirsiniz. Bizler bütün hizmetlerimizde olduğu gibi kişisel verilerinizin korunmasında da aynı hassasiyeti ve özeni göstereceğiz.

Steroid sipariş ver Steroid sipariş